UMV1A220MFD
NichiconNichicon
UMV1A220MFD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMV1A220MFD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMV1A220MFD.pdf2.UMV1A220MFD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMV1A220MFD
Tau Wae UMV1A220MFD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 519670 pcs Pepa Raraunga 1.UMV1A220MFD.pdf2.UMV1A220MFD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UMV Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 40.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16959
UMV1A220MFD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMV0J330MFD1TE
UMV0J330MFD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 493386 pcs
Tikiake: UMV0J330MFD1TE.pdf
RFQ
UMV1A330MFD1TE
UMV1A330MFD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 486561 pcs
Tikiake: UMV1A330MFD1TE.pdf
RFQ
UMV1A220MFD1TE
UMV1A220MFD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UMV1A220MFD1TE.pdf
UMV0J470MFD1TE
UMV0J470MFD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V THRU HOLE
Tikiake: UMV0J470MFD1TE.pdf
UMV1A220MFD1TP
UMV1A220MFD1TP