UMT1HR47MDD1TP
NichiconNichicon
UMT1HR47MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMT1HR47MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMT1HR47MDD1TP.pdf2.UMT1HR47MDD1TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMT1HR47MDD1TP
Tau Wae UMT1HR47MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1060645 pcs Pepa Raraunga 1.UMT1HR47MDD1TP.pdf2.UMT1HR47MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMT Ripple Current @ Low Frequency 3.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.7mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10299-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 0.47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMT1HR47MDD
UMT1HR47MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1341796 pcs
Tikiake: UMT1HR47MDD.pdf
RFQ
UMT1HR47MDD1TE
UMT1HR47MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1094221 pcs
Tikiake: UMT1HR47MDD1TE.pdf
RFQ
UMT1V100MDD
UMT1V100MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: UMT1V100MDD.pdf
UMT1N-TP
UMT1N-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TRANS 2PNP 50V 0.15A SOT363
Tikiake: UMT1N-TP.pdf
UMT1V100MDD1TP
UMT1V100MDD1TP
Tikiake: UMT1V100MDD1TP.pdf
UMT1NTN
UMT1NTN
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS 2PNP 50V 0.15A 6UMT