UMT1HR22MDD
NichiconNichicon
UMT1HR22MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMT1HR22MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMT1HR22MDD.pdf2.UMT1HR22MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMT1HR22MDD
Tau Wae UMT1HR22MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1058265 pcs Pepa Raraunga 1.UMT1HR22MDD.pdf2.UMT1HR22MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMT Ripple Current @ Low Frequency 2.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.9mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose