UMT1H2R2MDD
NichiconNichicon
UMT1H2R2MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMT1H2R2MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMT1H2R2MDD.pdf2.UMT1H2R2MDD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMT1H2R2MDD
Tau Wae UMT1H2R2MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1273634 pcs Pepa Raraunga 1.UMT1H2R2MDD.pdf2.UMT1H2R2MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMT Ripple Current @ Low Frequency 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16954
UMT1H2R2MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMT1H100MDD
UMT1H100MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1002648 pcs
Tikiake: UMT1H100MDD.pdf
RFQ
UMT1H2R2MDD1TE
UMT1H2R2MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1110608 pcs
Tikiake: UMT1H2R2MDD1TE.pdf
RFQ
UMT1H100MDD1TE
UMT1H100MDD1TE
Tikiake: UMT1H100MDD1TE.pdf
UMT1H3R3MDD1TE
UMT1H3R3MDD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: UMT1H3R3MDD1TE.pdf
UMT1H2R2MDD1TP
UMT1H2R2MDD1TP