UMR1C101MDD1TP
Hua Hua
Tau Wae: UMR1C101MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UMR1C101MDD1TP.pdf2.UMR1C101MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMR1C101MDD1TP
Tau Wae UMR1C101MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 696190 pcs Pepa Raraunga 1.UMR1C101MDD1TP.pdf2.UMR1C101MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UMR Ripple Current @ Low Frequency 92mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 138mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMR1E470MDD1TE
UMR1E470MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE
I roto i te taonga: 873281 pcs
Tikiake: UMR1E470MDD1TE.pdf
RFQ
UMR1C101MDD
UMR1C101MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE