UMR0J221MDD
Hua Hua
Tau Wae: UMR0J221MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.UMR0J221MDD.pdf2.UMR0J221MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMR0J221MDD
Tau Wae UMR0J221MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 823924 pcs Pepa Raraunga 1.UMR0J221MDD.pdf2.UMR0J221MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UMR Ripple Current @ Low Frequency 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 165mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMR1A101MDD
UMR1A101MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 10V THRU HOLE
I roto i te taonga: 785084 pcs
Tikiake: UMR1A101MDD.pdf
RFQ
UMR0J221MDD1TE
UMR0J221MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE