UMP1V2R2MDD1TE
NichiconNichicon
UMP1V2R2MDD1TE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMP1V2R2MDD1TE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMP1V2R2MDD1TE.pdf2.UMP1V2R2MDD1TE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMP1V2R2MDD1TE
Tau Wae UMP1V2R2MDD1TE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 559053 pcs Pepa Raraunga 1.UMP1V2R2MDD1TE.pdf2.UMP1V2R2MDD1TE.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMP Ripple Current @ Low Frequency 8.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.6mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 2.2µF