UML1A220MDD
NichiconNichicon
UML1A220MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UML1A220MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: UML1A220MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UML1A220MDD
Tau Wae UML1A220MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 305849 pcs Pepa Raraunga UML1A220MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa ML Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose