UMJ1C330MDL
Hua Hua
Tau Wae: UMJ1C330MDL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: UMJ1C330MDL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMJ1C330MDL
Tau Wae UMJ1C330MDL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5663 pcs Pepa Raraunga UMJ1C330MDL.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UMJ Ripple Current @ Low Frequency 49mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 73.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose