UMF1V100MDD
NichiconNichicon
UMF1V100MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMF1V100MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMF1V100MDD.pdf2.UMF1V100MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMF1V100MDD
Tau Wae UMF1V100MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 471600 pcs Pepa Raraunga 1.UMF1V100MDD.pdf2.UMF1V100MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UMF Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-16440
UMF1V100MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 2.6 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMF1E6R8MDD1TP
UMF1E6R8MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6.8UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 428261 pcs
Tikiake: UMF1E6R8MDD1TP.pdf
RFQ
UMF1V010MDD
UMF1V010MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 496557 pcs
Tikiake: UMF1V010MDD.pdf
RFQ
UMF1V100MDD1TE
UMF1V100MDD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL