UMF1C100MDD
NichiconNichicon
UMF1C100MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMF1C100MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMF1C100MDD.pdf2.UMF1C100MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMF1C100MDD
Tau Wae UMF1C100MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 442213 pcs Pepa Raraunga 1.UMF1C100MDD.pdf2.UMF1C100MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMF Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15536
UMF1C100MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 5 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMF1A330MDD1TP
UMF1A330MDD1TP
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 560427 pcs
Tikiake: UMF1A330MDD1TP.pdf
RFQ
UMF1C150MDD
UMF1C150MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 499438 pcs
Tikiake: UMF1C150MDD.pdf
RFQ
UMF1C100MDD1TE
UMF1C100MDD1TE
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL