UMA1E4R7MDD
NichiconNichicon
UMA1E4R7MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMA1E4R7MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMA1E4R7MDD.pdf2.UMA1E4R7MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMA1E4R7MDD
Tau Wae UMA1E4R7MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1423779 pcs Pepa Raraunga 1.UMA1E4R7MDD.pdf2.UMA1E4R7MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMA Ripple Current @ Low Frequency 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5953
UMA1E4R7MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UMA1E4R7MDD1TE
UMA1E4R7MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL