UMA1C100MDD1TP
NichiconNichicon
UMA1C100MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UMA1C100MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UMA1C100MDD1TP.pdf2.UMA1C100MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UMA1C100MDD1TP
Tau Wae UMA1C100MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2283848 pcs Pepa Raraunga 1.UMA1C100MDD1TP.pdf2.UMA1C100MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UMA Ripple Current @ Low Frequency 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 34.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10458-2
493-10458-2-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UMA1C100MDD1TE
UMA1C100MDD1TE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 1367061 pcs
Tikiake: UMA1C100MDD1TE.pdf
RFQ
UMA1C100MDD
UMA1C100MDD
Kaihanga: Nichicon