ULD2W220MHD6
NichiconNichicon
ULD2W220MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD2W220MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ULD2W220MHD6.pdf2.ULD2W220MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD2W220MHD6
Tau Wae ULD2W220MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81839 pcs Pepa Raraunga 1.ULD2W220MHD6.pdf2.ULD2W220MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 292mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 554.8mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17649
ULD2W220MHD6-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ULD2W150MHD
ULD2W150MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 133754 pcs
Tikiake: ULD2W150MHD.pdf
RFQ
ULD2W220MHD6TN
ULD2W220MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL