ULD2G5R6MPD1TD
NichiconNichicon
ULD2G5R6MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ULD2G5R6MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5.6UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ULD2G5R6MPD1TD.pdf2.ULD2G5R6MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD2G5R6MPD1TD
Tau Wae ULD2G5R6MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5.6UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 246153 pcs Pepa Raraunga 1.ULD2G5R6MPD1TD.pdf2.ULD2G5R6MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 64mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 128mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13884-2
493-13884-2-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
Te kaha 5.6µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ULD2W100MPD
ULD2W100MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 92867 pcs
Tikiake: ULD2W100MPD.pdf
RFQ
ULD2G3R9MPD1TD
ULD2G3R9MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.9UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 287628 pcs
Tikiake: ULD2G3R9MPD1TD.pdf
RFQ
ULD2G5R6MPD
ULD2G5R6MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5.6UF 20% 400V RADIAL