ULD2D2R2MED1TA
Hua Hua
Tau Wae: ULD2D2R2MED1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 200V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.ULD2D2R2MED1TA.pdf2.ULD2D2R2MED1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD2D2R2MED1TA
Tau Wae ULD2D2R2MED1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 200V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 443794 pcs Pepa Raraunga 1.ULD2D2R2MED1TA.pdf2.ULD2D2R2MED1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 72mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose