ULD2A100MED
Hua Hua
Tau Wae: ULD2A100MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 100V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.ULD2A100MED.pdf2.ULD2A100MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ULD2A100MED
Tau Wae ULD2A100MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 100V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 657744 pcs Pepa Raraunga 1.ULD2A100MED.pdf2.ULD2A100MED.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa ULD Ripple Current @ Low Frequency 63mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ULD2A100MED1TD
ULD2A100MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 100V THRU HOLE
I roto i te taonga: 679809 pcs
Tikiake: ULD2A100MED1TD.pdf
RFQ
ULD2A4R7MDD1TA
ULD2A4R7MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V THRUHOLE
I roto i te taonga: 767425 pcs
Tikiake: ULD2A4R7MDD1TA.pdf
RFQ
ULD2A100MED1TA
ULD2A100MED1TA