UKZ2A470MHM1TO
NichiconNichicon
UKZ2A470MHM1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKZ2A470MHM1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKZ2A470MHM1TO.pdf2.UKZ2A470MHM1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKZ2A470MHM1TO
Tau Wae UKZ2A470MHM1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173081 pcs Pepa Raraunga 1.UKZ2A470MHM1TO.pdf2.UKZ2A470MHM1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UKZ Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 47µF
Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKZ2A220MPM1TD
UKZ2A220MPM1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 297575 pcs
Tikiake: UKZ2A220MPM1TD.pdf
RFQ
UKZ2A100MPM1TD
UKZ2A100MPM1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 304983 pcs
Tikiake: UKZ2A100MPM1TD.pdf
RFQ
UKZ2A470MHM
UKZ2A470MHM
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL