UKZ1H101MHM1TO
NichiconNichicon
UKZ1H101MHM1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKZ1H101MHM1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKZ1H101MHM1TO.pdf2.UKZ1H101MHM1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKZ1H101MHM1TO
Tau Wae UKZ1H101MHM1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 349278 pcs Pepa Raraunga 1.UKZ1H101MHM1TO.pdf2.UKZ1H101MHM1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UKZ Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15526-2
493-15526-2-ND
UKZ1H101MHM1TO-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKZ1H221MHM
UKZ1H221MHM
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 197919 pcs
Tikiake: UKZ1H221MHM.pdf
RFQ
UKZ1H220MPM
UKZ1H220MPM
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 476172 pcs
Tikiake: UKZ1H220MPM.pdf
RFQ
UKZ1H101MHM
UKZ1H101MHM
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL