UKW2A221MHD
NichiconNichicon
UKW2A221MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKW2A221MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKW2A221MHD.pdf2.UKW2A221MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKW2A221MHD
Tau Wae UKW2A221MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107651 pcs Pepa Raraunga 1.UKW2A221MHD.pdf2.UKW2A221MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UKW Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15517
UKW2A221MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 220µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKW2A101MPD1TD
UKW2A101MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 117120 pcs
Tikiake: UKW2A101MPD1TD.pdf
RFQ
UKW2A221MHD1TO
UKW2A221MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL