UKW1J100MDD
NichiconNichicon
UKW1J100MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKW1J100MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKW1J100MDD.pdf2.UKW1J100MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKW1J100MDD
Tau Wae UKW1J100MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 882039 pcs Pepa Raraunga 1.UKW1J100MDD.pdf2.UKW1J100MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UKW Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15497
UKW1J100MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKW1HR33MDD1TD
UKW1HR33MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1569418 pcs
Tikiake: UKW1HR33MDD1TD.pdf
RFQ
UKW1HR33MDD
UKW1HR33MDD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1157964 pcs
Tikiake: UKW1HR33MDD.pdf
RFQ
UKW1J100MDD1TA
UKW1J100MDD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Tikiake: UKW1J100MDD1TA.pdf
UKW1J100MDD1TD
UKW1J100MDD1TD