UKW1H4R7MDD
NichiconNichicon
UKW1H4R7MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKW1H4R7MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKW1H4R7MDD.pdf2.UKW1H4R7MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKW1H4R7MDD
Tau Wae UKW1H4R7MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1106655 pcs Pepa Raraunga 1.UKW1H4R7MDD.pdf2.UKW1H4R7MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UKW Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-15493
UKW1H4R7MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 4.7µF
Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKW1H472MRD
UKW1H472MRD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 60124 pcs
Tikiake: UKW1H472MRD.pdf
RFQ
UKW1H471MHD1TO
UKW1H471MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 174102 pcs
Tikiake: UKW1H471MHD1TO.pdf
RFQ
UKW1H4R7MDD1TA
UKW1H4R7MDD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL