UKW0J682MHD
NichiconNichicon
UKW0J682MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKW0J682MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKW0J682MHD.pdf2.UKW0J682MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKW0J682MHD
Tau Wae UKW0J682MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54532 pcs Pepa Raraunga 1.UKW0J682MHD.pdf2.UKW0J682MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UKW Ripple Current @ Low Frequency 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.84A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 6800µF
Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKW1A102MPD1TD
UKW1A102MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 319983 pcs
Tikiake: UKW1A102MPD1TD.pdf
RFQ
UKW0J682MHD1TO
UKW0J682MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL