UKT1V4R7MDD
NichiconNichicon
UKT1V4R7MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKT1V4R7MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKT1V4R7MDD.pdf2.UKT1V4R7MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKT1V4R7MDD
Tau Wae UKT1V4R7MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 917063 pcs Pepa Raraunga 1.UKT1V4R7MDD.pdf2.UKT1V4R7MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UKT Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 56mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15456
UKT1V4R7MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4.7µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKT1V331MPD
UKT1V331MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 279063 pcs
Tikiake: UKT1V331MPD.pdf
RFQ
UKT1V331MPD1TD
UKT1V331MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 325675 pcs
Tikiake: UKT1V331MPD1TD.pdf
RFQ
UKT1V4R7MDD1TD
UKT1V4R7MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Tikiake: UKT1V4R7MDD1TD.pdf
UKT1V470MDD1TA
UKT1V470MDD1TA
Tikiake: UKT1V470MDD1TA.pdf
UKT1V332MHD
UKT1V332MHD
Whakaahuatanga: 35V 3300UF 20% AUDIO-LEADED
Tikiake: UKT1V332MHD.pdf
UKT1V4R7MDD1TA
UKT1V4R7MDD1TA