UKT1A101MDD
NichiconNichicon
UKT1A101MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKT1A101MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKT1A101MDD.pdf2.UKT1A101MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKT1A101MDD
Tau Wae UKT1A101MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 939556 pcs Pepa Raraunga 1.UKT1A101MDD.pdf2.UKT1A101MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UKT Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 157.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15415
UKT1A101MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKT1A101MDD1TD
UKT1A101MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 1236231 pcs
Tikiake: UKT1A101MDD1TD.pdf
RFQ
UKT1A103MHD
UKT1A103MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: 10V 10000UF 20% AUDIO-LEADED
I roto i te taonga: 55114 pcs
Tikiake: UKT1A103MHD.pdf
RFQ
UKT0J471MPD1TA
UKT0J471MPD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UKT0J471MPD1TA.pdf
UKT1A101MDD1TA
UKT1A101MDD1TA