UKL2AR47KDD
NichiconNichicon
UKL2AR47KDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL2AR47KDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 10% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL2AR47KDD.pdf2.UKL2AR47KDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL2AR47KDD
Tau Wae UKL2AR47KDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 10% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 838195 pcs Pepa Raraunga 1.UKL2AR47KDD.pdf2.UKL2AR47KDD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 10.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.2mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15411
UKL2AR47KDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL2AR47KDD1TD
UKL2AR47KDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL