UKL2A680KPD1TD
NichiconNichicon
UKL2A680KPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL2A680KPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL2A680KPD1TD.pdf2.UKL2A680KPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL2A680KPD1TD
Tau Wae UKL2A680KPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177573 pcs Pepa Raraunga 1.UKL2A680KPD1TD.pdf2.UKL2A680KPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 580mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 68µF