UKL2A150MPD1TA
NichiconNichicon
UKL2A150MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL2A150MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL2A150MPD1TA.pdf2.UKL2A150MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL2A150MPD1TA
Tau Wae UKL2A150MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 392766 pcs Pepa Raraunga 1.UKL2A150MPD1TA.pdf2.UKL2A150MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 220mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 15µF