UKL2A100MPD1TD
NichiconNichicon
UKL2A100MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL2A100MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL2A100MPD1TD.pdf2.UKL2A100MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL2A100MPD1TD
Tau Wae UKL2A100MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 659411 pcs Pepa Raraunga 1.UKL2A100MPD1TD.pdf2.UKL2A100MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10590-3
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL2A0R1MDD1TD
UKL2A0R1MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 681796 pcs
Tikiake: UKL2A0R1MDD1TD.pdf
RFQ
UKL2A150KPD1TA
UKL2A150KPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 282345 pcs
Tikiake: UKL2A150KPD1TA.pdf
RFQ
UKL2A100MPD
UKL2A100MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL