UKL1J221MHD
NichiconNichicon
UKL1J221MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1J221MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1J221MHD.pdf2.UKL1J221MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1J221MHD
Tau Wae UKL1J221MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 143547 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1J221MHD.pdf2.UKL1J221MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 825mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1J330KPD
UKL1J330KPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 10% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 274541 pcs
Tikiake: UKL1J330KPD.pdf
RFQ
UKL1J221KHD
UKL1J221KHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 10% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 149292 pcs
Tikiake: UKL1J221KHD.pdf
RFQ
UKL1J221MHD1TO
UKL1J221MHD1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL