UKL1J151KHD
NichiconNichicon
UKL1J151KHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1J151KHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 10% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1J151KHD.pdf2.UKL1J151KHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1J151KHD
Tau Wae UKL1J151KHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 10% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128303 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1J151KHD.pdf2.UKL1J151KHD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose