UKL1H470MPDANA
NichiconNichicon
UKL1H470MPDANA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1H470MPDANA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1H470MPDANA.pdf2.UKL1H470MPDANA.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1H470MPDANA
Tau Wae UKL1H470MPDANA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 547524 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1H470MPDANA.pdf2.UKL1H470MPDANA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 380mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15387
UKL1H470MPDANA-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1H471KHD
UKL1H471KHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 10% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 148798 pcs
Tikiake: UKL1H471KHD.pdf
RFQ
UKL1H470KPDANATD
UKL1H470KPDANATD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 336063 pcs
Tikiake: UKL1H470KPDANATD.pdf
RFQ
UKL1H470MPDANATD
UKL1H470MPDANATD