UKL1H470KPD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1H470KPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 10% 50V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.UKL1H470KPD.pdf2.UKL1H470KPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1H470KPD
Tau Wae UKL1H470KPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 10% 50V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 363671 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1H470KPD.pdf2.UKL1H470KPD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 380mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1H3R3MDDANATA
UKL1H3R3MDDANATA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1025904 pcs
Tikiake: UKL1H3R3MDDANATA.pdf
RFQ
UKL1H470KPDANATD
UKL1H470KPDANATD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL