UKL1H2R2MDD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1H2R2MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE
Ngā Rauemi: UKL1H2R2MDD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1H2R2MDD
Tau Wae UKL1H2R2MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1268903 pcs Pepa Raraunga UKL1H2R2MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 46mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16242
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1H2R2MDD1TD
UKL1H2R2MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1930065 pcs
Tikiake: UKL1H2R2MDD1TD.pdf
RFQ
UKL1H2R2MDDANATA
UKL1H2R2MDDANATA
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1046161 pcs
Tikiake: UKL1H2R2MDDANATA.pdf
RFQ
UKL1H2R2MDDANA
UKL1H2R2MDDANA
Tikiake: UKL1H2R2MDDANA.pdf
UKL1H2R2MDD1TA
UKL1H2R2MDD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE