UKL1H221KHD
NichiconNichicon
UKL1H221KHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1H221KHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 10% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1H221KHD.pdf2.UKL1H221KHD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1H221KHD
Tau Wae UKL1H221KHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 10% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 202779 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1H221KHD.pdf2.UKL1H221KHD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 735mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14487
UKL1H221KHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose