UKL1E221KPD
NichiconNichicon
UKL1E221KPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1E221KPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 10% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1E221KPD.pdf2.UKL1E221KPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1E221KPD
Tau Wae UKL1E221KPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 10% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 265148 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1E221KPD.pdf2.UKL1E221KPD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 400mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-13400
UKL1E221KPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 220µF