UKL1E102KHD
NichiconNichicon
UKL1E102KHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1E102KHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 10% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1E102KHD.pdf2.UKL1E102KHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1E102KHD
Tau Wae UKL1E102KHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 10% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168137 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1E102KHD.pdf2.UKL1E102KHD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 1.01A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1615A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13399
UKL1E102KHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose