UKL1C331KPDANATD
NichiconNichicon
UKL1C331KPDANATD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UKL1C331KPDANATD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UKL1C331KPDANATD.pdf2.UKL1C331KPDANATD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UKL1C331KPDANATD
Tau Wae UKL1C331KPDANATD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 184021 pcs Pepa Raraunga 1.UKL1C331KPDANATD.pdf2.UKL1C331KPDANATD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UKL Ripple Current @ Low Frequency 420mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 630mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UKL1C330MDD1TA
UKL1C330MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 16V THRU HOLE
I roto i te taonga: 1063776 pcs
Tikiake: UKL1C330MDD1TA.pdf
RFQ
UKL1C331MPD1TD
UKL1C331MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 361824 pcs
Tikiake: UKL1C331MPD1TD.pdf
RFQ
UKL1C331KPDANA
UKL1C331KPDANA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 10% 16V RADIAL