UHZ0J152MPM
NichiconNichicon
UHZ0J152MPM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHZ0J152MPM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: UHZ0J152MPM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHZ0J152MPM
Tau Wae UHZ0J152MPM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5336 pcs Pepa Raraunga UHZ0J152MPM.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHZ Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 12 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHZ0J222MPM6
UHZ0J222MPM6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 5119 pcs
Tikiake: UHZ0J222MPM6.pdf
RFQ
UHZ1A102MPM
UHZ1A102MPM
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 5398 pcs
Tikiake: UHZ1A102MPM.pdf
RFQ
UHZ0J152MPM3
UHZ0J152MPM3
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UHZ0J152MPM3.pdf
UHZ0J272MPM
UHZ0J272MPM
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UHZ0J272MPM.pdf
UHZ0J152MPM6
UHZ0J152MPM6