UHW1V152MHD
NichiconNichicon
UHW1V152MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHW1V152MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: UHW1V152MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHW1V152MHD
Tau Wae UHW1V152MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82342 pcs Pepa Raraunga UHW1V152MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UHW Ripple Current @ Low Frequency 2.145A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.575A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6849
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 14 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHW1V182MHD6TN
UHW1V182MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 35V THRUHOLE
I roto i te taonga: 75601 pcs
Tikiake: UHW1V182MHD6TN.pdf
RFQ
UHW1V222MHD6
UHW1V222MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 67526 pcs
Tikiake: UHW1V222MHD6.pdf
RFQ
UHW1V152MHD1TN
UHW1V152MHD1TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 35V THRUHOLE