UHW1E102MPD
NichiconNichicon
UHW1E102MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHW1E102MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: UHW1E102MPD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHW1E102MPD
Tau Wae UHW1E102MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 175242 pcs Pepa Raraunga UHW1E102MPD.pdf
Te manawanui 1000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa UHW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 25V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-6877 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 1.5A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga UHW1E102MPD Life @ Temp. -
Hapa 19 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
Whakaahua nui 1000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Nga tono 10000 Hrs @ 105°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHW1E102MPD1TD
UHW1E102MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 25V THRUHOLE