UHW1A182MPD
NichiconNichicon
UHW1A182MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHW1A182MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: UHW1A182MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHW1A182MPD
Tau Wae UHW1A182MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182594 pcs Pepa Raraunga UHW1A182MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHW Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6818
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 19 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 1800µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHW1A222MPD1TD
UHW1A222MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 10V THRUHOLE
I roto i te taonga: 112917 pcs
Tikiake: UHW1A222MPD1TD.pdf
RFQ
UHW1A182MPD1TD
UHW1A182MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 10V THRUHOLE