UHW0J272MPD
NichiconNichicon
UHW0J272MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHW0J272MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: UHW0J272MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHW0J272MPD
Tau Wae UHW0J272MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176394 pcs Pepa Raraunga UHW0J272MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHW Ripple Current @ Low Frequency 1.875A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6973
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 19 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 2700µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHW0J182MPD1TD
UHW0J182MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V T/H
I roto i te taonga: 155446 pcs
Tikiake: UHW0J182MPD1TD.pdf
RFQ
UHW0J272MPD1TD
UHW0J272MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V T/H