UHV1V152MHD
NichiconNichicon
UHV1V152MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHV1V152MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHV1V152MHD.pdf2.UHV1V152MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHV1V152MHD
Tau Wae UHV1V152MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115334 pcs Pepa Raraunga 1.UHV1V152MHD.pdf2.UHV1V152MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UHV Ripple Current @ Low Frequency 2.277A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.795A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16803
UHV1V152MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 12 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHV1V182MHD
UHV1V182MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 62986 pcs
Tikiake: UHV1V182MHD.pdf
RFQ
UHV1V221MPD
UHV1V221MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 525630 pcs
Tikiake: UHV1V221MPD.pdf
RFQ
UHV1V152MHD6TN
UHV1V152MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL