UHV1A331MED
NichiconNichicon
UHV1A331MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHV1A331MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHV1A331MED.pdf2.UHV1A331MED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHV1A331MED
Tau Wae UHV1A331MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 485067 pcs Pepa Raraunga 1.UHV1A331MED.pdf2.UHV1A331MED.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UHV Ripple Current @ Low Frequency 275mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 550mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15287
UHV1A331MED-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 100 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHV1A272MHD
UHV1A272MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 220446 pcs
Tikiake: UHV1A272MHD.pdf
RFQ
UHV1A272MHD1TO
UHV1A272MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 152636 pcs
Tikiake: UHV1A272MHD1TO.pdf
RFQ
UHV1A331MED1TD
UHV1A331MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL