UHV1A152MPD
NichiconNichicon
UHV1A152MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHV1A152MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHV1A152MPD.pdf2.UHV1A152MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHV1A152MPD
Tau Wae UHV1A152MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243703 pcs Pepa Raraunga 1.UHV1A152MPD.pdf2.UHV1A152MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHV Ripple Current @ Low Frequency 1.089A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-15284
UHV1A152MPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 30 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHV1A152MPD6TA
UHV1A152MPD6TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 245163 pcs
Tikiake: UHV1A152MPD6TA.pdf
RFQ
UHV1A122MPD1TD
UHV1A122MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 278319 pcs
Tikiake: UHV1A122MPD1TD.pdf
RFQ
UHV1A152MPD1TD
UHV1A152MPD1TD
Tikiake: UHV1A152MPD1TD.pdf
UHV1A122MPD
UHV1A122MPD
Tikiake: UHV1A122MPD.pdf
UHV1A152MPD6TD
UHV1A152MPD6TD