UHV0J682MHD
NichiconNichicon
UHV0J682MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHV0J682MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHV0J682MHD.pdf2.UHV0J682MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHV0J682MHD
Tau Wae UHV0J682MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70328 pcs Pepa Raraunga 1.UHV0J682MHD.pdf2.UHV0J682MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UHV Ripple Current @ High Frequency 3.925A @ 100kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 11 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Te kaha 6800µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHV0J562MHD
UHV0J562MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 67402 pcs
Tikiake: UHV0J562MHD.pdf
RFQ
UHV0J472MHD
UHV0J472MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 83794 pcs
Tikiake: UHV0J472MHD.pdf
RFQ
UHV0J682MHD6
UHV0J682MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UHV0J682MHD6.pdf
UHV0J682MHD6TN
UHV0J682MHD6TN