UHV0J182MPD
NichiconNichicon
UHV0J182MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHV0J182MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHV0J182MPD.pdf2.UHV0J182MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHV0J182MPD
Tau Wae UHV0J182MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 327194 pcs Pepa Raraunga 1.UHV0J182MPD.pdf2.UHV0J182MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHV Ripple Current @ Low Frequency 1.089A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-15273
UHV0J182MPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 30 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1800µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHV0J122MPD6TA
UHV0J122MPD6TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 324703 pcs
Tikiake: UHV0J122MPD6TA.pdf
RFQ
UHV0J221MDD1TA
UHV0J221MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 683998 pcs
Tikiake: UHV0J221MDD1TA.pdf
RFQ
UHV0J182MPD1TD
UHV0J182MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL