UHV0J122MPD
NichiconNichicon
UHV0J122MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHV0J122MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHV0J122MPD.pdf2.UHV0J122MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHV0J122MPD
Tau Wae UHV0J122MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 338748 pcs Pepa Raraunga 1.UHV0J122MPD.pdf2.UHV0J122MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHV Ripple Current @ Low Frequency 816mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.36A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15271
UHV0J122MPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 43 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHV0J102MPD1TD
UHV0J102MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 367104 pcs
Tikiake: UHV0J102MPD1TD.pdf
RFQ
UHV0J152MPD1TA
UHV0J152MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 265775 pcs
Tikiake: UHV0J152MPD1TA.pdf
RFQ
UHV-7A
UHV-7A
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 700PF 40KV Z5T DISK
Tikiake: UHV-7A.pdf
UHV0J122MPD6TD
UHV0J122MPD6TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UHV0J122MPD6TD.pdf
UHV-8A
UHV-8A
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 1300PF 40KV Z5T DISK
Tikiake: UHV-8A.pdf
UHV0J122MPD6TA
UHV0J122MPD6TA
Tikiake: UHV0J122MPD6TA.pdf
UHV-9A
UHV-9A
Whakaahuatanga: CAP CER 2000PF 40KV Z5T DISK
Tikiake: UHV-9A.pdf
UHV-6A
UHV-6A
Whakaahuatanga: CAP CER 2700PF 30KV Z5T DISK
Tikiake: UHV-6A.pdf
UHV0J152MPD
UHV0J152MPD
Tikiake: UHV0J152MPD.pdf
UHV0J102MPD
UHV0J102MPD
Tikiake: UHV0J102MPD.pdf
UHV0J122MPD1TD
UHV0J122MPD1TD
Tikiake: UHV0J122MPD1TD.pdf
UHV0J122MPD6
UHV0J122MPD6
Tikiake: UHV0J122MPD6.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel