UHM0J332MPD9
NichiconNichicon
UHM0J332MPD9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHM0J332MPD9
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: UHM0J332MPD9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHM0J332MPD9
Tau Wae UHM0J332MPD9 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4237 pcs Pepa Raraunga UHM0J332MPD9.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHM Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13392
UHM0J332MPD9-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 13 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHM0J222MPD3
UHM0J222MPD3
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 4536 pcs
Tikiake: UHM0J222MPD3.pdf
RFQ
UHM0J332MHD6
UHM0J332MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 5784 pcs
Tikiake: UHM0J332MHD6.pdf
RFQ
UHM0J332MPD
UHM0J332MPD